مشاوره سرمایه گذاری

۴ دیواری خود خود شما!

مشاوره سرمایه گذاری در آلمانخریدن خانه ی شخصی تنها دلیل سرمایه‌گذاری نیست. اما بی شک یکی از دلایل اساسی ست! تقریبا اکثر آدمها در رویای داشتن چهار دیواری شخصی خود هستند و هر لحظه این آرزو را بارها مرور میکنند. شما چطور؟ آیا شما هم یکی از این افراد هستید؟

اگر قصد ساخت، خرید و یا قصد نوسازی یک ساختمان قدیمی را در آلمان داشته باشید، اگر مایل به سپردن کل کار به یک معمار هستید و یا شاید هم میخواهید کلید پایان کار ملک بی دردسر در دست بگیرد ، آنچه حائز اهمیت است داشتن نگاهی جامع به بودجه ی پروژه است. داشتن نگاهی جامع بر فرصت ها و اهداف مالی خود ، در راستای برنامه ریزی صحیح برای کسب سرمایه، دقیقا به اندازه ی ملک ایده ال شما حائز اهمیت است.

ما با کمک و مشارکت شما برنامه ی مالی که متناسب به شرایط ویزه خودتان است را برای شما فراهم می کنیم . این برنامه شامل انواع وام و بودجه های عمومی موجود ، و گزینه های بازپرداخت ویژه میباشد. ما به عنوان کارشناسان مستقل تامین مالی ، پروژه شما را در بانکهای مختلف تبلیغ کرده و اطمینان حاصل می کنیم که روند تامین اعتبار سریع و صحیح صورت گیرد. ما همچنین با برعهده گرفتن مسائل مختلف در زمان و انرژی شما صرفه جویی میکنیم.

برای دوستانی که تازه وارد آلمان شدند داشتن شریک با اقامت دائم آلمان تقریبا در اکثر موارد اجباری است.

انتقال کسب و کار یا راه اندازی کسب و کار جدید

اگر تصمیم دارید کسب و کار خود را شروع کنید ، ما به همراه شما برنامه ریزی های لازم را انجام داده و بهترین روش های مالی را با کمک مشاورین مالیاتی برای شما در نظر میگیریم. همچنین با کمک گرفتن از شبکه های گسترده یی از وکلا و مشاوران مالیاتی ،پاسخگوی تمامی سوالات قراردادی و یا مالیاتی شما خواهیم بود. ما همچنین مفاهیم ویژه با عملکرد بالا را به شما معرفی میکنیم تا اشتباهات کوچک باعث ایجاد مشکلات عمده در کارکرد روزانه شما نشود. فقط کافیست قرارمشاوره ای با ما ترتیب دهید و هر کجا که هستید ،از کمک ما بهره مند شوید

مشاوره سرمایه گذاری برای سهام ، مواد اولیه ، اوراق قرضه ، املاک و ارز

تنوع سرمایه گذاری ها و عدم توانایی در ترکیب درست آن ها منجر به بروز مشکلات اساسی در بحران های اقتصادی گذشته در جهان شده است. زیرا سرمایه گذاران و فروشندگان بعضی مواقع درک درستی از محصولات خود ندارند. علاوه بر این ، فشار فروش بسیار بالایی بر بانکها ، صندوق های مالی ها و شرکتهای بیمه وجود دارد.

کالاهای داخلی اغلب بطور قراردادی تنظیم می شوند و به ندرت با شرایط شخصی ، سلایق افراد و یا افق سرمایه گذاری مشتریان مطابقت دارند. نیاز به بهبود سیستم مشتریان جدید هم اکنون بیش از پیش احساس میشود. به منظور جلوگیری از هرگونه ریسک در سرمایه گذاری ، مشاوره های ما خدمات محور و متناسب با شرایط ویژه شما طراحی شده اند.

ما آمادگی ارائه مشاوره تخصصی سرمایه گذاری در زمینه های زیر در آلمان را دارا هستیم:

  • سرمایه گذاری: استراتژی های سرمایه گذاری متناسب با شرایط شخص شما
  • دارایی های واقعی: سرمایه گذاری در ارزش پایدار
  • تجزیه و تحلیل ساختار دارایی: بررسی و بهینه سازی دارایی ها با توجه به بازده ، ریسک و AMP؛ دسترسی
  • بهینه سازی نمونه کارها: ارزیابی بی طرف و بهینه سازی حساب های اوراق بهادار
  • برنامه ریزی مالی خصوصی: تحلیل دقیق وضعیت مالی خصوصی
  • واگذاری؛ وراثت:امنیت دارایی نسل به نسل

سرمایه گذاری

صرف نظر از این که سرمایه گذاری مورد نظر شما کوتاه مدت ، میان مدت یا بلند مدت است ، ما به شما کمک می کنیم دارایی های خود را بطور معقول ، مستقل و قابل اعتماد مدیریت کنید. نکته بسیار مهم برای ما تحلیل وضعیت اولیه شما و سنجش ریسک پذیری به منظور طراحی برنامه اقتصادی متناسب و نهایتا برگزیدن مناسب ترین نوع سرمایه گذاری برای شما است.

مشاوره کسب و کار
اگر قصد گسترش، در دست گرفتن کسب و کاری موجود و یا واگذاری تجارت را دارید، تنها نباید عوامل اقتصادی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، هنگام واگذاری شرکت خود به یکی از اعضاء خانواده ، باید در نظر بگیرید که امکان وجود هزینه اضافی برای حقوق ارثیه سایر اعضای خانواده وجود دارد. اگر دامنه کسب و کار خود را گسترش دادید و اگر کسب و کار دیگری را در دست گرفتید حتما هزینه های تاسیسات عملیاتی را نیز در نظر داشته باشید. موارد ذکر شده تنها چند مثال بوده تا آگاهی لازم در شما ایجاد شود و تجربه تلخی برای برای شما، خویشاوندان یا کارمندانتان پیش نیاید ، فراموش نکنید که تغییرات مثبت را باید از همان ابتدا آغاز کرد. ما تضمین میکنیم که در تمامی این مراحل در کار شما به شما کمک خواهیم کرد.

برای اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید و در جلسات مشاوره ما شرکت نمایید یا به واتساپ ما پیام دهید:
whatsapp chat icon farsi آیکن چت واتساپ فارسی

تعیین استراتژی
اگر قصد توسعه کسب و کار یا پیدا کردن شغل مورد نظر خود در آلمان را دارید و علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌‌باشید، لطفا فرم زیر را پر بفرمایید. برای تعیین زمان مشاوره با شما تماس می گیریم.

Oops! We could not locate your form.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *