درباره‌ ما

[layerslider id=”8″]

WBG-03هدف ما کمک به هموطنان ایرانی‌ برای حضور موفق بیزینسی در آلمان است. ماموریت سازمانی ما نه تنها براساس تضمین اخذ اقامت برای شما نهادینه شده است بلکه به عنوان تیمی قوی از مشاوران اقتصادی به شما در سطوح حرفه‌ای و شخصی‌ در پیاده سازی و اجرای برنامه‌های بازرگانی و توسعه کسب و کار در آلمان یاری خواهیم رساند. پس با ما کسب و کار موفق خود را در آلمان شروع کنید، با آن زندگی‌ کنید و به آن‌ افتخار نمایید.

از مهاجرت همواره به عنوان یکی از بزرگترین تصمیمات بشریت در طول هزاران سال یاد می‌‌شود. بسیاری از مهاجران با هدف ایجاد کسب و کاری بهتر یا حداقل موازی با آنچه در سرزمین مادریشان دارند، اقدام به مهاجرت می‌‌نمایند.

ولی‌ سوال بسیار مهمی‌ که باید به آن توجه کرد این است که آیا پیش از اخذ چنین تصمیمی، همه جوانب برای پیاده سازی برنامه‌ها و نیل به اهداف از پیش تعیین شده به درستی‌ لحاظ می‌‌شود یا خیر؟ متأسفانه به دلیل تمایل بسیاری از هموطنان ایرانی‌ برای مهاجرت، در بسیاری از موارد هدف و وسیله جایگزین یکدیگر شده و مقصد و مقصود به شیوه‌ای ناصحیح انتخاب می‌‌گردد.

 ولی‌ اگر هدف گذاری به جای تنها خروج از کشور، ایجاد یک زندگی‌ مرفه با داشتن کسب و کاری استاندارد برای خود و خانواده خود در کشوری باثبات باشد و برنامه ریزی‌های لازم برای شروع کسب و کار و درآمدزایی‌ با اخذ آموزش‌ها و مشاوره‌های لازم از قبل صورت بگیرد، می‌‌توان از مهاجرت به عنوان یک تصمیم درست نام برد.  در غیر این صورت احتمالاً، حضور مهاجر در یک کشور بیگانه برای وی به مراتب مشکلات بیشتری از آنچه او در وطن خویش با آن‌ها دست و پنجهٔ نرم می‌ نموده به همراه خواهد داشت. 

مسلماً حضور در یک کشور غریب با زبانی متفاوت بدون داشتن برنامه‌ای درست برای کسب و کاری موفق جز  ضرر برای شخص کارآفرین و خانواده ا‌ش چیز دیگری عاید وی نخواهد کرد. همچنین این نوع مهاجرت فاقد هر گونه منفعتی برای دو جامعه ایران و آلمان می‌‌باشد. 

هدف ما در Wise Business Group پر کردن این جای خالی‌ در بسیاری از تصمیم گیری‌های مهاجرتی است. مأموریت سازمانی ما نه تنها بر اساس ارائه مشاوره حرفه‌ای در سطوح شخصی‌ و کاری برای شخص کارآفرین بلکه کمک به پیاده سازی و اجرای برنامه‌های بازرگانی و توسعه کسب و کار شخص کارآفرین در آلمان نهادینه شده است. 

ما با داشتن تیمی قوی از مشاوران توسعه اقتصادی قادر به تامین نیاز‌های شما در آلمان می‌‌باشیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد اهداف ما اینجا کلیک نمایید.

با ما تماس بگیرید.